Hakkımda / Ben Kimim

Ben Kimim?

Programlama ve Web Teknolojileri geliştirme konusunda uzmanlaşmış, web ve yazılım teknolojileri geliştiricisiyim. Dinamik projeler için geliştirme döngüsünün tüm aşamalarında deneyimlidir. JavaScript, .Net, Perl, SQL, PHP ve C #. Dahil olmak üzere bir dizi programlama dili hakkında iyi bilgiye sahibim.

Şuan özel sektörde yine yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım, 2021 hayalim Balkan ve Asya ülkelerini gezmek. Gezi planım için şu aralar hazırlık içindeyim, gelecek dönemde bu deneyimlerimi hem blog kısmında hemde sosyal medya hesaplarında paylaşmayı düşünüyorum.

I am a Web and software technologies developer, specializing in programming and Web Technologies development. Experienced in all stages of the development cycle for dynamic projects. JavaScript, .Net, Perl, SQL, PHP and C #. I have good knowledge in a number of programming languages, including.

Now, I am working as a software specialist in the private sector again, my dream for 2021 is to visit Balkan and Asian countries. I am currently in preparation for my travel plan, I am thinking of sharing these experiences both in the blog section and on social media accounts in the next period.